Bankiety

Nasza firma organizuje bankiety i przyjęcia zarówno na terenie własnej Restauracji jakPark Smaków również w wyznaczonym przez klienta miejscu. Wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu i obsłudze tego rodzaju imprez daje gwarancję wysokiej jakości przyrządzanych potraw oraz fachowość obsługi.

Konferencje i szkolenia
Park SmakówNasza restauracja znajduje się w budynku Dolnośląskiego Parku Technologicznego w Szczawnie Zdrój, dzięki temu jedną z naszych specjalizacji jest obsługa konferencji i szkoleń.
 

 

Na życzenie klienta przygotujemy:
- Przerwy kawowe
- Lunch i obiady
- Kolacje
- Upominki dla uczestników w wybranej przez Państwa formie.
Przy tego typu imprezach w/w formy organizacji cateringu są typowymi jakie do tej pory wybierali klienci.
Imprezy integracyjne
Park SmakówWspólnie z wieloma firmami organizowaliśmy wiele event'ów o charakterze integracyjnym. Charakteryzują się one rozbudowanym programem rekreacyjnym.
Dzięki dogodnej lokalizacji oraz bliskości gór jesteśmy w stanie zorganizować imprezy o różnym charakterze. Podczas wszystkich tych imprez klienci mają zapewnioną obsługę cateringową w specjalnie wyznaczonym do tego celu miejscu. Przy imprezach plenerowych najczęściej są to namioty cateringowe.

Imprezy plenerowe
Park SmakówBez wątpienia największym doświadczeniem dysponujemy przy organizacji imprez plenerowych. Przez wiele lat organizowaliśmy imprezy w plenerze zarówno otwarte, masowe jak również zamknięte organizowane przez korporacje.

Uroczystości i spotkania firmowe
Park Smaków Praktycznie w każdej firmie przychodzi czas na zorganizowanie imprezy z poczęstunkiem. Właśnie dlatego nasza firma przygotowała ofertę na specjalne okazje w Państwa firmie.
Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji uroczystych otwarć nowych placówek, oddziałów dużych przedsiębiorstw, np. marketów itp. Braliśmy udział w organizacji jubileuszy, rozstrzygnięć konkursów, festiwali.
Przyrządzaliśmy także uroczyste wigilie firmowe.
Dzięki własnemu transportowi oraz odpowiedniej ilości sprzętu gastronomicznego jesteśmy w stanie zorganizować mniejsze jak i większe imprezy u Państwa w firmie.

Tytuł strony